Trojskok odkyselení organismu

Už třicet let zkoumá Dr. h. c. Peter Jentschura látkovou výměnu člověka v souvislosti s poměrem kyselin a zásad v těle, zanesení organismu škodlivými usazeninami a jeho detoxikaci. Ve svých knihách o zdraví a kráse se především zaměřuje na pojetí civilizačních chorob z hlediska jejich prvotní příčiny. Detoxikace a odkyselení organismu jsou rozhodujícím krokem pro vitalitu a zdraví, a také pro úspěšnou redukci tělesné hmotnosti a pro pevné a zregenerované tělo. Za účelem cíleného rozpuštění strusek doporučuje Dr. Jentschura „Trojskok odkyselení“.

1

1. Čaj 7x7 KräuterTee rozpustí díky své speciální receptuře uložené škodliviny na původní složky a propláchne naše orgány a buňky.

2. Zásadotvorné vitální a minerální látky z WurzelKraftu, zajistí bezpečné odvádění reaktivovaných kyselin z těla. Během provádění „Trojskoku odkyselení“ by měla být naše strava bohatá na vitální látky a také na energii. Tento dostatek energie získáme konzumací čerstvých neupravovaných potravin, zvláště ovoce a zeleniny. Zároveň musíme dbát na to, aby strava obsahovala co nejméně škodlivin

3. Pomocí zásadité péče o tělo s koupelovou solí MeineBase je možné dosáhnout účinného vylučování škodlivin prostřednictvím pokožky a sliznic. Zásaditá péče o tělo vytahuje z organismu kyseliny a škodliviny na základě principu vyrovnávání koncentrace. Škodliviny rozpustné v tucích se vylučují pomocí mazových žláz a škodliviny rozpustné ve vodě pomocí potních žláz. Zásaditá péče o tělo je tudíž přírodní péčí a nejúčinnější očistou těla.

Více informací - Trojskok odkyselení organismu