FREKVENČNÍ GENERÁTOR FQ QMTRIN®

Revoluční technologie, která využívá vědecké objevy v elektrotechnice, vychází z nejnovějších fyzikálních teorií především z kvantové a holografické. Qmtrin® účinně harmonizuje organizmus na celostním principu od nejjemnějších struktur až po likvidaci patogenů a detoxikaci. Harmonie a soulad je to, co dnešnímu člověku stále více chybí. Bohužel právě disharmonie stojí na počátku všech potíží a nemocí. Organismus, který je v souladu, zharmonizován a sladěn, je schopen odolat všem disharmonizačním impulsům a stresovým faktorům. Je schopen odolat nemocem a jejich původcům = Qmtrin®.

Q m t r i n ® = harmonie

Od plasma generátoru až k využití nových objevů

Plasmový generátor jako přípravek pro aplikaci frekvenční terapie vyvinul před více než 80 lety Dr. Royal Raymond Rife. Vývoji věnoval dlouhou řadu let. Provedl objemné množství pokusů a experimentů, shromáždil množství poznatků. Byl to nevídaný objev a převratná novinka v možnostech použití elektrotechnických přístrojů při působení na mikroorganismy.

Princip metody je na bázi rezonance. Jsou o ní sepsány dlouhé statě a knihy. Tato metoda bohužel dodnes vzbuzuje na jedné straně nelibost, rozpaky nebo dokonce odpor a na druhé straně nadšení a odhodlání těch, kteří metodu vyzkoušeli a používají ji.

Objev Dr. Rife je o to významnější, že v tehdejší době byla elektrotechnika teprve v plenkách. Zásadní objevy ji čekaly až v budoucnu. Elektrotechnická zařízení např. rozhlasové přijímače byly plné skleněných lamp se žhavením, byly rozměrné, těžké a s velkou spotřebou.

I doktor Rife využil ke konstrukci svého plasmového generátoru jen to, co tehdejší elektrotechnika nabízela. Jeho přístroj byl rozměrný. Zářič, který vysílá požadovaný signál, byl pochopitelně rovněž jen jedna velká lampa, výbojka. Polovodičová elektronika na svůj objev teprve čekala. Požadovaný signál, konkrétněji generovaná frekvence, se vysílala a vysílá pomocí modulace na nosné základní záření, které vytváří výbojková lampa. Nosné záření je ve své podstatě nadbytečné a nežádoucí.

Pokrok šel dál, nastala éra polovodičů, integrovaných obvodů a procesorů. Lampy byly nahrazeny polovodiči. Jedná se o tak obrovský krok kupředu, že srovnání s tehdejšími přístroji není prakticky možné. Dnešní přístroje jsou lehčí a mnohem menší, velikost jejich komponentů se dostává až na hranici mikrosvěta. Vzrůstá výkon a hlavně účinnost, dosahuje se mnohem vyšší přesnosti i při nejvyšších kmitočtech, obrovský růst zaznamenala spolehlivost, životnost a především úspora energie.

Vezměme v úvahu, že rozhlasový přijímač již není tou dřevěnou skříňkou, jejíž nažhavení trvalo minuty. Dnes se vejde jako malý komponent třeba do mobilního telefonu. Obvody jsou rychlejší, přesnější a přes nesrovnatelně vyšší výkon mají zanedbatelnou spotřebu.

Elektronický zářič FQ Qmtrin® je chráněn u úřadu pro průmyslové vlastnictví. Jedná se o nejnovější objev svého druhu.

Frekvenční generátor Frequency Quantum Qmtrin® sice dosahuje velmi vysokou přesnost generovaného kmitočtu a především přesnost tvaru signálu i při kmitočtech v řádu MHz, přesto však je jeho vysoká účinnost a efektivnost zajištěna tím, že výstupní signál je mnohem komplexnější.

Funkčnost a účinky jsou ověřeny množstvím spokojených zákazníků.

Jedná se o technologii, která v době života Dr. Rife ještě nemohla existovat. Velmi malá hmotnost a rozměry, vysoký výkon, přesnost a efektivita, dále zanedbatelná spotřeba je dostatečně popsána v předchozí části.

Frekvenční generátor Frequency Quantum Qmtrin® je komplexní zařízení, o kterém Dr. Rife mohl jen snít.

1 2 3 1 2

• frekvenční generátor Frequency Quantum Qmtrin®,

• programovatelný, frekvenční posun, pevné frekvence, vč. varianty zapper

• revoluční technologie, která využívá vědecké objevy v elektrotechnice, vychází z nejnovějších fyzikálních teorií především z kvantové a holografické

• komplexní a rozsáhlejší použití i v širších a v dosud nedostupných oblastech

• žádné rušivé nebo dokonce škodlivé nosné vlny nebo záření, pro laboratorní účely a testování frekvencí

• ověřené využití množstvím spokojených zákazníků

• včetně možnosti využít známé databáze frekvencí (CAFL, Clark a dalších)

• další funkce: např. SCAN, Metaterapie, Spectrum complex, Růžový šum a další

• možnost vkládání programů, prakticky neomezená paměť, SD karta

• plynulá regulace výkonu od 0 do 100 %

• možnost napájení DC 12 V i ze zapalovače automobilu

• velmi malý příkon

• hmotnost pouze 3 kg, rozměry 320 x 220 x 50 mm

• vysoký výkon, účinnost a efektivita


Cena přístroje 122 000,- Kč

Pokud by měl někdo zájem o zakoupení přístroje, kontaktujte mne prosím.