ANALÝZA - PORADENSTVÍ

V našem centru pro klienty nabízíme analýzy a poradenství v oblasti zdravého životního stylu a osobního rozvoje. Zabýváme se především komplexním přístupem k lidskému organismu jako celku tz. propojení fyzio - psycho - socio - spiritualně - energetické roviny života člověka, kde se vše vyrovnává a propojuje. Níže jsou uvedeny informace o metodách, které v našem centru používáme.

První poradenství s klientem trvá cca 2 hodiny. Provádíme při něm analýzu variability srdeční frekvence (HRV)) na přístroji Dinamika Technologies. Analýza nám mimo jiné zjišťuje aktivitu autonomního nervového systému a tím působení stresu u klienta. Dále celkový index napětí těla, psycho-emocionální stav, informuje nás o spotřebě energie organismu a díky zpětné vazbě i o využití samoregulace organismu.

Dále se pokračuje screeningovou energeticko-informační analýzou (NLS) a harmonizací na přístroji Oberon, kde zjišťujeme mimo jiné komplexní energetické zatížení organismu (překyselení, plísně, bakterie…) emoční stres, stav jednotlivých energetických drah (pentagram pěti prvků) atd. Součástí je taktéž i poradenství k zjištěným výsledkům, návrh adekvátních terapií, potravinových doplňků i cvičení k individuálnímu zdravotnímu stavu klienta.

Dále k harmonizaci a detoxikaci těla používáme frekvenční terapii na Plazmovém Generátoru.

V našem poradenství často pracujeme a doporučujeme bylinné koncentráty firmy ENERGY, medicinální houby MycoMedica, esenciální oleje DOTERRA a další vhodné doplňky k regeneraci, detoxikaci a k nastavení zdravého životního stylu.

Vstupní kompletní energeticko-informační analýzy na přístrojích a poradenství trvá cca 2 - 2,5 hodiny a stojí 1500,- Kč. V ceně je zahrnuto: Analýza variability srdeční frekvence na přístroji Dinamika Technologies, kompletní energetická analýza celého těla, biorezonanční harmonizace organismu přístrojem Oberon Systém Quantum a poradenství.
Návazné analýzy, frekvenční terapie na Plazmovém generátoru a poradenství v délce cca 1,5 hod. stojí 700,- Kč.

Pokud by měl někdo zájem o analýzy a poradenství kontaktujte nás prosím.

V literatuře je uvedeno použití přístrojů bez vedlejších účinků, přesto by neměl být aplikovány u pacientů s kardiostimulátory ani u těhotných žen. Přístroje jsou vhodné  pro děti od 3 let. Vždy je důležité při analýze nemít na sobě kovové předměty (hodinky, prsteny…) a u přístroje by neměl být mobilní telefon.

1 2 3

UPOZORNĚNÍ: Tyto metody nenahrazují ultrazvuk, rentgen, MRI a jiná vyšetření, proto nemohou být použity k potvrzení, vyvrácení či stanovení diagnózy, charakterizující změny tkáně. Výše uvedené analýzy a harmonizace na přístrojích, jakož i související poradenství nenahrazují odbornou lékařskou péči. Slouží pouze jako informační pomůcka pro nastavení změn životního stylu.