Krátce o mé cestě

O alternativní, přírodní, celostní cesty života se zajímám již od roku 1998, kdy jsem na sobě samém poprvé okusil různé druhy léčby a cvičení (Homeopatie, Biorezonance, Tai-chi, Shiatsu…) a potkal spoustu inspirujících bytostí, které mně pomohli více pochopit sebe sama i druhé a směrovat můj život v oblasti osobní, vzdělávací i profesní právě k těmto vědám a zákonům.

V oblasti mého vzdělávání, mne nejvíce obohatila a inspirovala škola Shiatsu a Taichi fyzioterapeuta Jana Pletánka, kurzy Reiki pana Vladimíra Bláhy, pulzní diagnostika Dušana Tomka, ale i škola detoxikační medicíny MUDr. Josefa Jonáše. Rád vzpomínám i na experimenty pro časopis Regenerace a spolupráci s Ing. Josefem Schrötterem.
Velkou inspirací pro mne byla a neustále je i MUDr. Jana Wankatová, alergoložka a imunoložka, která kromě konvenční léčby pracuje s homeopatií a elektroakupunkturou Dr. Volla a která mi zhruba v mých 15 letech začala nekonvenční medicínou měnit pohled na sebe - na svět a uvědomit si spojitosti a propojenosti jednotlivých částí lidského těla a duše.

V roce 2008 jsem začal v mé poradně aktivně pracovat s přístrojem Oberon Titanium PC. Postupně jsem rozšířil svoji činnost o Frekvenční terapii na Plazmovém Generátoru a nově pracuji s analýzou variability srdeční frekvence, kterou testuji na ruském přístroji Dinamika Technologies s firmou nyní připravujeme nový software Heart Vision, speciálně jen pro centrum Oberonic a ČR. Svým klientům poskytuji nejenom energeticko-informační analýzy a harmonizaci na přístrojích, ale též poradenskou a školící činnost právě v oblasti přístrojů přírodní medicíny a biorezonance. Moji specialitou je především přístroj Oberon (NLS) a Dinamika Technologies (HRV).

Více o mém poradenství v oblasti zdravého životního stylu pro klienty.

Více o školení NLS přístroje Oberon.

Další informace v článku z Literárních novin.